Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Встановлено, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.
Таким чином було розтрачено понад 2 млн гривень бюджетних коштів.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Розділ новин:




















































Коментарі