На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 24/06/2026 - 14:37Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

