Військовослужбовці Луцького загону припинили чергову незаконну оборудку з переміщення сигарет.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
За інформацією, здобутою оперативними співробітниками, приблизно опівночі прикордонний наряд зафіксував літальний об’єкт, що переміщувався вздовж українсько-польського кордону.
Прикордонники одразу про цей факт повідомили підрозділ протиповітряної оборони ЗСУ, а також сповістили польських колег та організували пошукові заходи.
І вже незабаром за допомогою тепловізійного приладу спостереження, вдалося виявити літальний апарат, який знижувався. В ході пошуку за кількасот метрів від державного кордону виявили гексокоптер та 200 пачок сигарет, прикріплених до нього.
Проте пошукові заходи на цьому не припинилися, і вже з настанням світанку прикордонникам виявили квадрокоптер та 500 пачок сигарет.
«Безпілотники» та тютюнові вироби доставили до підрозділу. Наразі встановлюють коло причетних до незаконної діяльності осіб.
Коментарі