Про це пише Устилузька громада на сторінці facebook.
27 березня 2025 року учні з Устилуга здійснили візит до однієї з польських шкіл у рамках культурного обміну. Делегація, яку гостинно зустріли представниці школи Беата Бялковська, Пауліна Соколовська, Агнешка Пасечна та члени студентської ради, з цікавістю ознайомилася з історією навчального закладу.
Після офіційної зустрічі діти розділилися на групи: молодші взяли участь у заняттях з англійської мови, а старші – у художньому класі, де власноруч прикрашали футболки. Учні проявили креативність, малюючи логотипи улюблених команд, квіти або відбитки рук.
Завершенням освітньої частини став спільний інтеграційний захід у спортзалі під ритм музики. Також українські гості відвідали Помісну палату пам’яті та Церкву святого Максиміліана Марії Кольбего в Зезуліні. Наприкінці візиту школярі отримали символічні подарунки та вирушили до Людвіна, зберігши теплі спогади про цей день.
Коментарі