У Нововолинську біля базарчика розпочали продаж живих дерев до Нового року.
Інформує інтернет-видання "Буг".
Як розповів продавець, його деревця всі легальні та чіповані, привезені з Ковеля. Цьогоріч в асортименті є сосни та деревця з гілочок ялинки чи сосни. Ялинок у продажі у нього немає, каже, через погодні умови не було можливості потрапити на плантацію.
Також чоловік додав, що все ж сосну краще купують. Стоїть вона в оселі довше, не осипається.
Що до вартості: ціна на сосну стартує від 250-300 гривень, залежить від висоти та пишності, деревця з гілочок – від 150 гривень за маленьке та до 700 гривень.
Чоловік тільки розпочав торгувати, але каже, що покупці вже є.
Зауважимо, що купувати потрібно легальні дерева, до яких прикріплюється унікальна стрічка-самоклейка зі штрих-кодом. Покупець може самостійно перевірити, де росло дерево до того, як потрапило на ялинковий ринок. Для цього потрібно зайти на сайт за посиланням, вибрати «Перевірка новорічних дерев» та ввести вказаний номер на бірці.
Коментарі