Володимирський «Ладомир» перервав програшну серію у Чемпіонаті України серед жіночих команд

Триває другий етап Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд.
У понеділок, 29 квітня, відбувся матч 6 туру (чемпіонська група» між володимирським ЖФК «Ладомир» і жінками «Кривбасу» (Кривий Ріг). У першому домашньому матчі весняної частини чемпіонату «ладомирівки» святкували впевнену перемогу, перервавши серію поразок. Про це повідомляє Спорт на Районі.
Капітанка Вікторія Гірин відкрила рахунок на 20 хв. На 77 хв Вікторія закріпила успіх – 2:0. Та через десять хвилин Вікторія Тян скоротила відставання – 2:1. Усе ж уже в доданий арбітром час Гірин повернула різницю в два м’ячі, оформивши хет-трик – 3:1.
Після цієї вікторії ЖФК «Ладомир» має 21 очки й посідає шосте місце в турнірній таблиці «чемпіонської групи». Волинянки впритул наблизилися до 5 місця, яке посідає «Шахтар» (22 очки).
До речі, гравчиня ЖФК «Ладомир» Вікторія Гірин посідає третє місце в рейтингу бомбардирів – 15 (1) голів.